preklady Tvrdošín 👉preklady - Tvrdošín 👉prekladatelia - Tvrdošín 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady - Tvrdošín - anglický a nemecký jazyk
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00

Kedy sa oplatí prekladať s FLUENCY? Ponúkame Vám 5 najväčších benefitov, ktoré nás odlišujú od konkurencie.

Prečítajte si, aké výhody a benefity pri prekladoch s nami viete získať a naopak, kedy Vám radi poradíme výber inej prekladateľskej agentúry.

1. Benefit - FLUENCY je rýchlosť.

Žijeme rýchlu dobu, kde klienti potrebujú vyhotoviť preklady čo najrýchlejšie. My to naplno chápeme a preto ponúkame benefit rýchlosti, kde vieme zrealizovať preklady doslova v priebehu pár hodín počas jedného pracovného dňa. Celý proces od zadania objednávky až po doručenie prekladu na email trvá od 2 do 6 hodín v rámci objednávky nášho najrýchlejšieho prekladu INSTANT.
Práve rýchlosť pri dodržaní kvality prekladu je našou najväčšou devízou. Neoháňame sa pred klientami najnižšími cenami, našou filozofiou je byť akýmsi "Lamborghini" medzi prekladateľmi. Často sa stáva, že našim klientom zachraňujeme "horiace" termíny promptnou reakciou na objednávku prekladu.
Náš doterajší firemný rekord od vybavenia objednávky prekladu po odovzdanie je neuveriteľných 46 minút! Ak aj Vám horí termín odovzdania preloženého dokumentu, skúste nastúpiť do našej prekladateľskej "stíhačky" menom FLUENCY.🙃Možno budete príjemne prekvapení pomerom rýchlosti a kvality našej práce.

2. Benefit - FLUENCY je precíznosť.

Kým naša rýchlosť je tzv. rozdielovou triedou, tak precíznosť je vlastnosť, ktorá prináša spokojnosť klientov s našimi prekladmi. Snažíme sa dbať na detaily textu a to nielen v rámci prekladovej fázy ale aj pri štylistike či grafických úpravách. Nie je nám cudzia práca s tabuľkami, či grafmi alebo inými dizajnovými úpravami textu, lebo aj tieto prispievajú v nemalej miere k celkovému prejavu finálneho prekladu.
V rámci našej prekladateľskej praxe sa zameriavame na preklady z oblasti práva, medicíny a ekonómie a práve tieto si vyžadujú vysoký zmysel pre detail. Nezáleží, či ste jednotlivec, alebo firemný koncern, od FLUENCY máte vždy garantovanú maximálnu mieru fokusu na detaily.

3. Benefit - FLUENCY je vízia.

Okrem prekladov sa vo FLUENCY venujeme aj vývoju jazykovej výuky, jazykových aplikácii či prekladateľských postupov. Filozofia firmy je nastavená pre budúcnosť, chceme prinášať inovatívne riešenia nielen pre fázu samotnej produkcie lingvistických služieb ale aj do celého procesu skúsenosti konkrétneho zákazníka s našou firmou.
Našou víziou je nezostať len v myšlienkach na to, "čo je" ale uvažovať smerom, "čo by mohlo byť".

4. Benefit - FLUENCY je koncept.

Veríme, že detaily tvoria celkový výsledok. Preto v každom kroku sa snažíme vidieť možnosti na zlepšenie, respektíve zrýchlenie procesov prekladu.
Počas cca 10 rokov existencie našej firmy sa opierame o postupne nadobudnuté poznatky v oblasti prekladov a tie kontinuálne prispôsobujeme aktuálnym požiadavkám trhu.

5. Benefit - FLUENCY je úprimnosť.

Vo FLUENCY nesľubujeme klientom nereálne rozmery našej práce. Sme úprimní v tom, že prekladáme "len" dva jazyky - anglický a nemecký. Rovnako sme úprimní v tom, že realizujeme preklady maximálne do rozsahu 100 normostrán.
V našom tíme sú špičkové jazykové talenty, ale takých nemôžu byť desiatky, preto áno - prirodzene máme tieto kvantitatívne limity. Pri naozaj veľkých prekladoch nad 100 a viac normostrán Vám preto radi poradíme kvalitnú prekladateľskú firmu, vhodnú pre Váš projekt.
Veríme, že tzv. wow-efekty od niektorých agentúr typu: preložíme VŠETKY jazyky, úradne, expresne, a podobne - sú prežitok ranných rokov nového milénia a že dnešný moderný zákazník ocení skôr realistický a svieži prístup od serióznej prekladateľskej agentúry.